[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4586: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4588: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4589: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4590: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
rraf.net • View topic - The Real McCoy Band - Sailing Down the Years Tour
Page 1 of 1

The Real McCoy Band - Sailing Down the Years Tour

PostPosted: 27 Oct 2009 21:26
by RockenRollah
Med Chris Shiflett fra Foo Fighters på gitar! Synd det bare er i Finland...


The Real McCoy Band - Sailing Down the Years Tour
Tuesday October 27, 2009
The Real McCoy Band - Sailing Down the Years Tour
Andy McCoy (FIN), lead and rhythm guitars, vocals
Chris Shiflett (US), lead and rhythm guitars, vocals
Dan Lagerstedt (SWE), bass, vocals
Angela McCoy (US), female vocals, percussions and keyboards
Jolle Atlagic (SWE), drums


Tour Dates

Sat 7th Nov. Pori, Bar Kino

Sun 8th Nov. Tampere, Klubi

Tue 10th Nov. Helsinki, Nosturi (no age limit)

Wed 11th Nov. Sein�joki, Rytmikorjaamo (no age limit)

Thu 12th Nov. Kaustinen, Kaustinen Sali (no age limit)

Fri 13th Nov. Tornio, Umpitunneli

Sat 14th Nov. Rovaniemi, Tivoli

Sun 15th Nov. Kokkola, Seurahuone, special unplugged gig

Tue 17th Nov. Kuopio, Puijonsarvi

Wed 18th Nov. Imatra, Osmos Cosmos

Thu 19th Nov. Kouvola, Marilyn

Fri 20th Nov. Turku, Apollo

Sat 21st Nov. Eura, Osmantupa

Buy tickets:
www.tiketti.fi
www.lippu.fi
www.lippupalvelu.fi
www.lipputoimisto.fi
www.andymccoy.com

Re: The Real McCoy Band - Sailing Down the Years Tour

PostPosted: 27 Oct 2009 21:52
by Ringo Kid
Skulle likt og sett en gig eller to her, men setter min lit til kameratelefoner og youtube,
og at sjansen byr seg kanskje til og med her til lands neste år, lell om det tror jeg er ytterst tvilsomt.

Re: The Real McCoy Band - Sailing Down the Years Tour

PostPosted: 20 Mar 2012 00:40
by Ringo Kid
Har hørt så mye om denne legendarisk korte turneen nå, men først nå
at jeg oppdager at det ligger live klipp ute.